آمار بازدیدکنندگان سایت

02181595
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
299
1678
9165
20387
33325
2181595

آی‌پی شما: 35.175.201.14
امروز: ساعت

وبلاگ قبلی مهندس انگورج

وبلاگ قبلی مهندس بهزاد انگورج به آدرس www.angorej1339.blogfa.com می باشد.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - شرکت کاسپین

  ازشما برادر عزیز بابت تمام تلاشهایتان در سازمان جنگلها کمال تشکر رادارم به امید روزی که سیستم اداری کشور بجای نامه نگاری به سمت اقدام و عمل برود

 • مهمان - محسن مظفری

  با سلام و عرض ادب و احترام و تشکر فراوان بابت تمام مطالبی که در وبلاگهای مختلف به نگارش درآورده اید، بنده شما را نمیشناختم تا اینکه در مورد اسمتون سرچ که کردم عکس شمارا دیدم که معاونت امور اراضی سازمان بوده اید در لیست فعلی مسئولین سازمان سرچ کردم اولا که لا خواندن مطالب مربوطه هر خواننده ای خواهد فهمید که نویسنده یا مسبب این وبلاگ واقعا عاشق بوده و با تمام مشغله های مسئولیتی این مطالب با عشق نوشته ... اینکه اسم شمارا در لیست مسئولین سلزمان ندیدم متأثر شدم و از صمیم قلب آرزو کردم که ان شا الله بمسئولیت بالاتری را عهده دار شده باشید و همیشه پایدار .
  جناب آقای تقوی بنده هیچگونه تخصصی در موضوع منابع طبیعی ندارم و علت اینکه به وبلاگ شما سر زدم بر حسب نیاز برای مطالعه قوانین بود که مربوط به قطعات موسوم به ده هکتاریست.
  بنده به عنوان یک تولیدکننده البته با افتخار عرض میکنم که تنها تولید کننده توپ پینت بال در ایران و منطقه هستم که با تلاشی شبانه روزی و با استفاده از تخصص بومی اقدام به تولید این محصول در ایران نمودیم(همانگونه که میدانید معنی فارسی پینت بال همان توپ رنگی می باشد که از پوسته ژلاتینی آن هم 100درصد خوراکی و از روغنها و رنگهای خوراکی که در صنعت غذا و دارو استفاده میگردد ساخته میشود) این توپ با تفنگهایی که کپسولهای هوای فشرده در انتهای آن تعبیه شده این گلوله هارا شلیک مینماید. از این تجهیزات به عنوان بازی سرگرمی و در محافل ورزشی دارای لیگ کشور داخلی و جهانی میباشد و در ارگانهای نظامی و انتظامی به عنوان تجهیزات آموزشی مورد استفاده قرا میگیرد)
  از انجایی که بنده به همراه تیم اجراییم شدیدا به دنبال تکمیل پروسه از تولید بودیم با راه اندازی و گسترش بازی و ورزش و آموزش همگانی استفاده بهینه از این تجهیزات که قابلیتهای ویژه ای از جمله آموزش همگانی کار کردن با قطب نما نقشه خوانی استفاده از تناب راپل سعود و سقوط از سخره عملیت امداد و نجات و ... در قالب تفریح و سرگرمی و همچنین با لابردن سطح روحیه و آگاهی و پرنمودن اوقات فراقت جوانان و نوجوانان کشور اقدام به اجاره یک قطعه زمین در شرستان نوشهر نمودیم و پس از اخذ مجوز تاسیس و دریافت پروانه بهربرداری باشگاه پینت بال جنگلی شروع به فعالیت نمودیم که با اعتراض مامور منابع طبیعی که شما می بایست از ما هم مجوز میگرفتید این قطعات قطعات ده هکتاریست و بمب میباشد!!!! و مجوز نگرفتید( در روزهای تجهیز و آماده سازی باشگاه موصوف بصورت مستمر ایشان نظارت داشتند و هیچگونه تذکری ندادند تا دقیقا چند روز به برگزاری مسابقات سراسری اقدام تتذکر و تعطیل نمودن مجموعه ورزشی نموده و ددو روز بعد با اخذ دستور قضایی البته با گرزارشی مبنی بر قطع درختان !!! قطعه بنده و تفکیک !!!! و ساخت و ساز اقدام به توقف کار و تعطیلی مجموعه وورزشی نموده است در حالی که با درخواست فرماندار و حمایت از وجود این مجموعه در منطقه ، هیات پنج نفره ای از اداره کل منابع طبیعی غرب استان به محل فعالیت مراجعه و بعد از بازدید میدانی نتیجه کارشناسی را دقیقا اینگونه نوشته و به اتفاق شخص گزارش دهنده ی اولیه صورتجلسه و امضا گردید به این مضمون(( مشخصات قطعه ... 89300 متر مربع –وضعیت اجرای طرح:طرح مصوب اولیه کشت اشجار غیر مثمر صنوبرکاری می باشد-به استناد نامه شماره ... مورخه 10/6/70 اداره کل کشاورزی و نامه شماره ... مورخه 10/6/69 وزارت کشاورزی با تغییر طرح از صنوبرکاری به مرکبات کاری موافقت شده است.
  وضعیت نقل و انتقال(اخرین مالک یا مالکین) مالک اولیه مرحوم ... می باشد فک رهن شده است.
  شرح بازدید: پلاک از سمت جنوب به جاده نوار مرزی و ازسمت شمال غربو شرق به قطعات ده هکتاری محدود بوده و با سیم خاردار محصور میباشد که در بسیاری از نقاط باز و افتاده بوده حالت مسطح دارد به همین علت در روز بازدید مشاهده شد گاوهای اهالی روستاهای مجاور در آن مشغول چرا بودند.
  در ضلع شرقی پلاک بمساحت حدود 1 هکتار عمدتاً از درختان جنگلی خودرو و مقدار کمی صنوبر و تیغ و تمشک و علفهای هرز و قسمتهایی نیز خالی دارد.و بقیه سطح مرکبات کاری خوبی دارد که بعلت عدم رسیدگی و حفاظت کافی و برف سالهای قبل و خشکی آسیب دیده و از کیفیت مطلوب برخوردار نیستند و در عین حال مثمر بوده و میوه دارند- دو بنا به مساحت حدود هر یک 60 متر مربع قدیمی ساخت در عرصه موجود که یکی از انها مورد استفاده سرایداری می باشد.- فعالیتهای اخیر :یک خیابان در دورتا دور عرصه با فاصله حدوداً 3 متر از مرز قطعه به عرض حدداً 4 متر با لودر و بولدوزر بصورت عمدتاً در اکثر نقاط بصورت سطحی پاکسازی علف هرز به عنوان محل عبور می باشد موتور سواری چهارچرخ احداث شده در یک نقطه به طول حدود 20 متر به عمق حدود 1 متر خاک برداری شده است – در ضلع شرقی بمساحت حدود 3000 متر مربع خاک برداری و خاک ریزی شده تسطیح گردیده و با چیدن نگ در ضلع شمالی آن و خاک ریزی در پشت آن تراز گردیده بعنوان محل بازی پینت بال آماده سازی شده است و همچنین درضلع شمالی همین قسمت مساحت حدود3000 مترمربع دیگر علفهای هرزپای درختان پاکسازی شده به عنوان محل بازی آماده سازی گردیده است لازم بذکر است کلیه فعالیتهای انجام شده بدون قطع هرگونه درخت اعم از جنگلی و یا دست کاشت مثمر و غیر مثمر صورت گردیده است و برگشت به حالت اولیه عرصه و اجرای طرح مصوب بسهولت انجان می گیرد) مراتب فوق توسط کارشناس استعدادیابی اراضی اداره کل- معاون مهندسی اداره کل– کارشناس اموراراضی اداره منابع طبیعی شهرستان و مسئول واحد منابع طبیعی شهرستان (شخصی که گزارش اولیه به دادستان محترم تقدیم نمودهامضا و صورتجلسه گردیده است ، که در نهایت با بررسی کارشناسان حقوق بدین شرح: بسمه تعالی برابر گزارش کارشناسان هیچگونه تفکیک و تغییرکاربری در عرصه صورت نگرفته ولی طرح بصورت ضعیف درحال اجرا میباشد و شرکت ...(مستأجر) برابر مجوز صادره درجلسه کمیته ماده 5 استان اقدام به احداث مجموعه ورزشی پینت بال در عرصه مذکور نموده و بعنوان مجموعه تفریحی ورزشی در بخشی از عرصه مورد استفاده می باشد.آنچه در گزارش مورخه 6/7/95 محرز است هیچگونه درختی قطع نگردیده و قطعه بندی و تفکیکی صورت نگرفته و صرفا در ضلع شرقی در حدود 3000 متر مربع از اراضی مذکور خاکبرداری و تسطیح شده تا به منظور محل اصلی ورزش پینت بال مورد استفاده قرارگیرد . دور عرصه بصورت سطحی پاکسازی و به عرض 4 متر مبنی بر اعلام نظر محل عبور موتور های چهارچرخ می باشد. و پس از آن با اعلام نظر معاون اداره حقوقی اداره کل در حامش نظریه کارشناس حقوقی خطاب به معاون حفاظت و امور اراضی – با سلام با عنایت به گزارش بازدید اعضای بازدیدکنندگان نظر به عدم تفکیک و ساخت و ساز و قطع درخت اجرای فعالیت ورزشی به شرط اخذ تعهد از مالکین رسمی مبنی بر فعال نمودن طرح مرکبات و عملیات مراقبتی در صورت موافقت مدیرکل محترم و معاونت محترم حفاظت بلامانع می باشد.
  که ادامه کار با موافقت معاون حفاظت امور اراضی به نظر مدیرکل محترم رسیده که ایشان با ادامه کار ورزشی علیرغم میل باطنی که به زعم ایشان انجام فعالیت ورزشی به مصداق تغییر کاربری می باشد با ادامه کار مخالفت نمودند.
  حال با عنایت به موارد فوق و حمایتهای همه جانبه مسئولین استان و شهرستان به منظور حمایت از آموزش و گسترش ورزش همگانی وپر نمودن اوقاط فراقت جوانان و نوجوانان شهرستان نوشهر مکاتباتی با استانداری و بازرسی کل استان نموده اند که مستندات آن نیز موجود است ، استدعا دارد حضرتعالی نیز نظر ارشادی و راهکار ادامه فعالیت ورزشی را به جهت هزینه های قابل توجه صورت گرفته این حقیر را راهنمایی بفرمایید.
  با سپاس فراوان – محسن مظفری
  تلفن تماس 09121950824

 • مهمان - رضا حبیبی

  جناب مهندس انگورج عرض سلام و ادب دارم، دلایل عدم موفقیت طرح ملی شدن جنگل و مرتع را با توجه به تجارب جناب عالی در سازمان جنگلها و مراتع را بیان بفرماييد .با تشکر رضا حبیبی

 • مهمان - رضا حبیبی

  با سلام ،در سالهای اخیر در مراجع قضایی پرونده های زیادی درخصوص ابطال رای ماده واحده و کمسيون ماده 56 مطرح و هزینه زیادی را بابت پی گیری قضايي سازمان جنگلها و مراتع تحمیل نموده، پیشنهاد بدهید طی تقدیم لایحه به مجلس و دریافت مصوبه قانونی بابت واگذاری بخش اعیانی به متصرف با قیمت کارشناسی روز اقدام و ازمحل این درآمد به نگهداری جنگلهای بکر اقدام گردد.

كاربران آنلاين

ما 29 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم