آمار بازدیدکنندگان سایت

02659938
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
55
1343
7114
23021
37151
2659938

آی‌پی شما: 3.232.96.22
امروز: ساعت

رونمایی کتاب بودجه ریزی عملیاتی

به یمن توجهات خدای تبارک و تعالی در تیر ماه سال ۱۳۹۵ سومین اثر از تجارب چند ساله به قلم این بنده ناچیز با عنوان بودجه ریزی عملیاتی در انتشارات آرون به چاپ رسید و توزیع شد.


 

رونمایی کتاب بودجه ریزی عملیاتی


 به یمن توجهات خدای تبارک و تعالی در تیرماه  ۱۳۹۵ سومین اثر از تجارب چند ساله به قلم این بنده ناچیز با عنوان بودجه ریزی عملیاتی در انتشارات آرون به چاپ رسید و توزیع شد. این اثر با این عنوان که با الگوی تراز مالی طرح های جنگلداری در قالب نظام جامع مدیریت عملکرد پیاده سازی شد، می تواند در مدیریت دارایی های زیستی به طور اخص و در سایر مدیریت ها به طور اعم به اجرا گذاشته شود.

این اثر می تواند به همه دستگاه ها اجرایی کشور در اجرای بودجه ریزی عملیاتی ( بودجه ریزی بر مینای عملکرد) کمک کند.  ما در مدیریت علمی عملی طرح های جنگلداری با تراز مالی طرح، به مدت ده سال یک بودجه ریزی عملیاتی را با فعالیت مختلف نظارت می کنیم.  این تجربه پنجاه ساله ما در معاونت امور جنگل سازمان است. علیرغم فشار غیر منطقی بخشی از آحاد جامعه در موضوع روند کاهش برداشت، این مدیریت توان بازسازی مدیریت مالی را برای مجریان تا کنون به کار بست. جنگلداری فن تلفیق علوم مختلف است و با چند دانش تلفیق شده و مدیریت علمی عملی را به اجرا می گذارد،  اقتصاد بخش مهمی از این مدیریت و یک جنبه از مدیریت پایدار جنگل است و به طور مشخص یک برنامه ریزی بلند مدت و یک درآمد هزینه مستمر را برای استمرار تولید نظارت می کند.

این کتاب همانند دو اثر منتشر شده دیگر شامل ضریب حفاظت از عرصه و اعیان منابع طبیعی- سیاست و نظارت در منابع طبیعی که حاصل تجارب خدمت سی و پنج ساله در بخش جنگل های کشور است . این کتاب را می توانید از طریق انتشارات آروَن به آدرس خیابان انقلاب خیابان 12 فروردین خیابان نظری پلاک 105 واحد 3 تلفن تماس 51-66962850  این کتاب را تهیه کنید.


نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم