آمار بازدیدکنندگان سایت

01528818
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1311
2141
13076
44325
50755
1528818

آی‌پی شما: 54.224.60.122
امروز: ساعت

لطفاً یک وقتی را برای مچ گیری مردم تعیین کنید !

تا سحرگاهان که می داند که بودِ من شود نابود !سخن رئیس جمهور در واقع یک پارادایم مورد نیاز جامعه است

 

 

لطفاً یک وقتی را برای مچ گیری مردم تعیین کنید !

تا سحرگاهان که می داند که بودِ من شود نابود ! سخن رئیس جمهور در واقع یک پارادایم مورد نیاز جامعه است و باید آن را به بحث گذاشت، تا مردم از یک حکمرانی بد خلاص شوند و به یک تنظیم گری خوب دست یابند.

این چه نظام ناتوان مهندسی ساختمان است که نمی شود مشابه آن را در فقیرترین کشورهای جهان دید ؟  این چه مدیریت شهرسازی استاندارد گریز ناتوان است، که توسعه مدیریت خود را در افزایش وسعت شهر و تصاحب زمین و ظرفیت های واقع در حریم می بیند ؟ تا کی باید با این مدیریت دولتی ناتوان امور زیربنایی، به مردم خسارت وارد و نابود شوند ؟ مردم تا کی باید به انتظار دستیابی به توانایی دولت در استفاده از توان و سرمایه بخش غیر دولتی بنشینند ؟

زلزله ازگله معیار سنجش و شاخص های مقاومت ساختمانی در پهنه تحت حادثه بود و شما اذعان نموده اید که زلزله مشخص کرد که مردم بهتر از دولت ساختمان می سازند ! و البته به این نکته نیز اشار فرمودید که نباید در موقع حادثه مچ همدیگر را بگیریم !

اما در هر حال چه خوب است که آقای رئیس جمهور نیز این پارادایم را در راستای وعده های انتخاباتی خود دنبال کنند و به مشکلات مبتلابه مردم رسیدگی نمایند !

کدام مصالح ساختمانی تولید داخلی منطبق با استانداردها تولید و عرضه می شود ؟

کدام لوازم خانگی و خودرو تحت استاندارد تولید و عرضه قرار دارد ؟

کدام شبکه أمور زیر بنایی شهرها و روستاها خدماتش تحت استاندارد است ؟ 

آقای رئیس جمهور پس کی باید مچ هم را گرفت ! در حالیکه تمام منابع مالی دولت به بهانه مهرورزی و دست گیری بی خانمان های کشور، غارت شد و دل بعضی دلخوش هایی که به سرپناهی رسیدند، در زلزله ازگله در سرپل ذهاب و دیگر شهرهای همجوار ترکید و بعضی ها حتی در زیر آوار بی خردی مسئولین نظارتی جان باختند و برخی مصدومند و اسیر تخت ! یک وقتی را برای مچ گیری تعیین کنید !

چرا مجریان – ناظران - استاندارد نیستید ؟

چرا نظام آموزشی کشور دانش آموخته استاندارد تولید نمی کند ؟

چرا لیسانس «مجوز کاز» مدرکی بی محتوی است ؟

چرا بین علم و عمل و اجرا فاصله بسیاز زیادی دیده می شود ؟

آقای رئیس جمهور ! اگر مچ گیری در حادثه پسندیده نیست، برنامه ربزی و انجام فعالیت های مختلف در اقصی نقاط کشور به صورت دانش بنیان ساز و کار است، حکم مقرر شما می تواند بر این نکته استوار شود، تا همه مجریان و ناظران مجبور شوند، برنامه عملیاتی بنویسند و برنامه عملیاتی پیاده سازی کنند، چون در ضمن تهیه برنامه عملیاتی، متوجه ضعف علمی خود و تلاش برای رفع ضعف ها و ناتوانایی ها می شوند و آنگاه که تلاش کنند تا این نوع ضعف ها بر طرف شود، به تبعیت از استاندارد شدن تن خواهند داد.

برای کشوری که هر ساله به فکر شمارش مقام ها و رتبه های تک رقمی مکسوبه است، بسیار سخت است که رتبه خسارتش ناشی از زلزله های این چنینی، تا این حد سنگین و جانکاه باشد. به خاطر ارتقاء جایگاه جهانی کشور، دستگاه های اجرایی بیایند پاسخ بدهند که چگونه می شود، به این جایگاه رسید که اگر ساختمان های مقاوم در زمین لرزه ها لرزید، دل مردم این کشور نلرزد.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 46 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم