آمار بازدیدکنندگان سایت

01408693
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1178
2469
17710
45804
72936
1408693

آی‌پی شما: 54.196.86.89
امروز: ساعت

وزیر پیشنهادی کشاورزی کابینه دولت دوازدهم توجه کند !

همه مسئولند کمک کنند، تا اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال بتواند عملیاتی شود و مشکل معیشتی و رکود اقتصادی را بر طرف نماید.

 

وزیر پیشنهادی کشاورزی کابینه دولت دوازدهم توجه کند !

همه مسئولند کمک کنند، تا اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال بتواند عملیاتی شود و مشکل معیشتی و رکود اقتصادی را بر طرف نماید.

وزیر پیشنهادی نگوید با برنامه آمده است، اما بعد مشخص شود همان راه گذشته مدیریت و تولی گری عرفی و سنتی آسیب پذیر باید در بخش کشاورزی طی شود ! مسئولیت ملی من ایجاب می کند که به سهم خودم برای موفقیت وزیر پیشنهادی تلاش کنم، تا قشر آگاه جامعه و فعالان پیشتاز در ستادهای انتخاباتی که برای تبلور حماسه سازان ۲۹ اردیبهشت نقش آفرین کردند، در افق ۱۴۰۰ شرمنده اقشار مختلف جامعه نباشند.

- به وزیر پیشنهادی یک برنامه عملیاتی می دهم  که در خانه ملت به نمایندگان مجلس تعهد دهد ظرف مدت یک سال، مشکل تعیین تکلیف اراضی اختلافی را حل و فصل کرده و نگرانی نمایندگان را در پاسخگویی به موکلان حوزه نمایندگی آنها بر طرف می کند.

- به وزیر پیشنهادی یک برنامه عملیاتی ارائه خواهم داد تا به جای مجاری قضایی زمان بر و بی ثمر در مسئله زمینخواری، بتواند فنی تخصصی و از طریق اجرای تکلیف قانونی کاداستر اراضی زراعی و باغی، برای حفظ حقوق عمومی در اراضی زراعی و باغی که ناشی از حق مالکیت شخصی سایه روشن می شود، در ذیل برنامه مدیریت و حفظ استعداد اراضی و جلوگیری از تفکیک و تغییر کاربری آن بدون کشمکش و ناهنجاری صیانت کند و نگرانی جامعه را از مسئله زمینخواری بر طرف و زارعین جوان دانش آموخته بخش را برای تولیداتی دانش بنیان جایگزین کند.

- به وزیر پیشنهادی یک برنامه عملیاتی خواهم داد که بتواند در کارتابل پرتابل آنلاین خود، جزئیاتی از سطح کشت - نوع و میزان تولید - قیمت مزرعه - بازار هدف معین انلاین داشته باشد و بداند چه کالایی در چه انبار و سیلو و سردخانه دارد و در بهینه سازی مدیریت صادرات و واردات از این اطلاعات استفاده نماید، تا نمایندگان مجلس مطمئن شوند مانند گذشته با تولید کنندگانی که در بحران فاقد بازار مصرف تولیدات کشاورزی مواجه می شدند، دیگر مواجه نمی شوند.

- به وزیر پیشنهادی یک برنامه عملیاتی می دهم که بدون نیاز به اعتبار بتواند تا ۷۰ هزار نفر دانش آموخته بخش کشاورزی و منابع طبیعی و شیلات و دامپروری را از ظرفیت درونی بخش کشاورزی بدون نیاز به واگذاری اراضی ملی جدید، با رویکرد اقتصاد درون زا در شغل مستقیم و دائم و حقوق مکفی مشغول به کار کند و برای فرایند دانش بنیان کردن فعالیت های مختلف بخش کشاورزی اقدام کند.

- به وزیر پیشنهادی برنامه عملیاتی ارائه خواهم داد تا بهره بره برداری غیر تجاری اجتماع محور را در جنگل و مرتع و بیابان بدون نیاز به اعتبار دولتی انجام دهد و بتواند با توجه به سختی و تبعات واردات چوب در توسعه آفات و امراض، پاسخگوی بخش صنعت چوب کشور باشد و تحرک اقتصادی لازم را در این بخش ایجاد کند و بحران قاچاق را که در ماه های اخیر افزایش یافته فیصله دهد. به او برنامه ای خواهم داد که حل تعارض دام و جنگل را بدون نیاز به زمین و اعتبار دولتی انجام دهد.

- به وزیر پیشنهادی برنامه عملیاتی ارائه خواهم داد تا در زمینه توسعه فعالیت های مختلف صنعت گردشگری در ساحل دریا توسعه فعالیت شیلاتی با حفظ أموال عمومی و منافع آن، جلب سرمایه گذاری را تسهیل و به آنچه که دریا خواری گفته می شود، خاتمه دهد و هدفگذاری نظام را تحقق بخشد.

برنامه عملیاتی مبتنی بر نظام جامع مدیریت عملکرد است و هر دانش آموخته می تواند آن را پیاده سازی کند و بقدری شفاف است که به هر عضو جامعه توان ارزیابی و سنجش دقت و اثر بخشی عملکرد عوامل اجرایی و نظارتی به حماسه سازان ۲۹ اردیبهشت بدهد.

تبلور شور حماسه تدبیر و امید است همه باید رسالت خود را برای کمک به دولت ایفا کنند.

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 47 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم