آمار بازدیدکنندگان سایت

01408736
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1221
2469
17753
45847
72936
1408736

آی‌پی شما: 54.196.86.89
امروز: ساعت

آقای جونز شوکه‌ شدنت چقدر رئالیستی بود و اظهار نظرت چقدر پوپولیستی !

آنگاه که استوارت جونز دستیار وزیر خارجه آمریکا برای تشریح نتایج سفر «دونالد ترامپ» به خاورمیانه در جمع خبرنگاران حاضر شد

 

آقای جونز شوکه‌ شدنت چقدر رئالیستی بود و اظهار نظرت چقدر پوپولیستی !

آنگاه که استوارت جونز دستیار وزیر خارجه آمریکا برای تشریح نتایج سفر «دونالد ترامپ» به خاورمیانه در جمع خبرنگاران حاضر شد و «دیو کلارک» خبرنگار خبرگزاری فرانسه در مورد موضع متناقض ترامپ درباره ایران و عربستان از او پرسید، حق داشت شوکه شود، چون این مردم کشور ایران بودند که برای دوازدهمین بار برای انتخاب رئیس جمهور و پنجمین بار برای انتخاب شورای شهر و روستا و دهمین بار برای انتخاب نمایندگان مجلس حاضر پای صندوق های حاضر شدند و این بار حماسه ساز شدند، چه در حضور سیاسی اجتماعی و چه در نوع انتخاب کاندیداها !

چگونه مردمیکه هرگز صندوق انتخابات را ندیده اند و نمی توانند برای خود حق رای قائل شوند و یا از حکومت های خود مطالبه کنند، در جهان کنونی دموکراسی بهتر و بیشتری را تجربه کرده اند.

20 ثانیه سکوت و بهت و به فکر فرو رفتنت به معنای آن بود که شخصیت کاذب سخنگویی و دستیاری وزیر أمور خارجه امریکا با فروپاشی درونی در هم شکست، شما با فرار از پشت تریبون نشست خبری نشان داده اید که شخصیت حقیقی شما دموکراسی را دنبال می کند و حتی توان و تحمل القاء رفتار دو گانه از تریبون استکباری به جهان را ندارد.

آقای جونز در واقع حکومت و دولت شما هم از دموکراسی ایرانی که بتواند در لابلای جمعیت حامی کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری، میرزا آقا دست فروش اردبیلی را از دل جمعیت بیرون بکشد و بر جسته کند و از لابلای اسامی کاندیداها در شهر مرکز استانی مانند رشت با فرهنگ توسعه یافته و پیشرو و با سومین تراکم جمعیت استانی، محمد حسین علیپور پارکبان آن شهر را انتخاب کند و روشندل بیجاری مازیار توکلی به شورای شهر راهیابد و در استان لرستان یک متخصص به زبان بین المللی و در عین حال منتقد در أمور آموزشی و فرهنگی را برای شورای شهر انتخاب و با جریان دموکراسی در حکومت جمهوری اسلامی همراه کند، فاصله دارد و شما نیز طبعاً این حماسه را خارج از تصور دیده اید !!!

آقای جونز دموکراسی بی حاشیه ندیده اید که در استانی مانند سیستان و بلوچستان محروم ! مشارکت بسیار بالای مردم در این انتخابات را رقم بزند، ندیده اید راهیابی ۴۱۵ زن به شوراهای اسلامی شهر و روستا در آن استان را و در مخیله أمثال جنابعالی خطور نمی کند.

شما که از چنین دست یافته هایی در دموکراسی ایرانی بی اطلاع هستید و شوکه شدید، مردمی که چنین تصوری را حتی در رویا ندارند، اگر با این واقعیات از دموکراسی و حماسه ۲۹ فروردین مواجه شوند، شاید منبع تغییر و تحول در حکومت های از نفس افتاده ارتجاعی شوند. برای جایگاه دستیار وزیر پسندیده بود که شوکه شود و فرار کند !!!

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 55 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم