آمار بازدیدکنندگان سایت

01974545
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
304
938
2986
18252
34729
1974545

آی‌پی شما: 54.237.249.90
امروز: ساعت

سومین جمعه نماد مظلومیت جنگلبانان در پیش است

 

ایده تنفس بهره برداری از جنگل در ذات خود برنامه گریزی خواهد داشت.  بی تردید در اجرای برنامه تنفس جنگل  به حال خود رها خواهد شد. ما تجربه کرده ایم.!  ما را مجبور به راه های رفتة بن بست و 

سومین جمعه  نماد مظلومیت جنگلبانان در پیش است


با آرزوی غفران الهی برای روح شهید فضل الله علیپور


دلسوزان جنگل، عقل را بر احساس رجحان دهند !


ایده تنفس بهره برداری از جنگل در ذات خود برنامه گریزی خواهد داشت.  بی تردید در اجرای برنامه تنفس جنگل  به حال خود رها خواهد شد. ما تجربه کرده ایم.!  ما را مجبور به راه های رفتة بن بست و منتهی به پرتگاه های سقوط نکنید. ! سال ها زراعت چوب جنگل جلگه ای گیلان بر خلاف سیاست جنگل مدیریت شد و به تدریج عنوان طرح پرورشی به طرح زراعت چوب تحمیل شد.

 صنوبر ! طرح پرورشی !

پس از سی سال انحراف و اشتباه حالا می گویند، ده هزار هکتار جنگل جلگه ای را بین مردم تقسیم کنید تا مردم زراعت چوب انجام دهند. !!!

دلسوزان جنگل به جزم اندیشان بگویید، این قدر خون به دل مدیران حرفه ای جنگل نکنند. حاصل پنجاه سال عملکرد جنگلداری را در معرض طوفان خرمن نگیرند و انگیزه های مادی و معنوی جنگلبانان را به باد نسپرند ! سومین جمعه جانفشانی شهید علیپور در پیش است. شرمنده باشند کسانی که می گفتند ! قرقبانی که از مجری طرح جنگلداری حقوق و مزایا می گیرد، هرگز برای حفاظت جنگل کار نمی کند.! دیدید شهید علیپور در صبح روز جمعه تعطیل هنگام اذان شهید شد.


از این ندای مظلومیت واضح تر سراغ دارید !


چرا باید بدون مطالعه و پژوهش تن به اجرای تنفس بهره برداری از جنگل داده و از ظرفیت های جنگل استفاده نکنیم ؟

چرا باید فرصت ها را به تهدیدات غیر قابل کنترل برای نظام تبدیل کنیم و به وضعیت اقتصادی کشور با استفاده از ظرفیت های جنگل رونق تحرک نبخشیم. ؟

 شرمندگی نظام نسبت به وضع جوانان بیکار، نتیجه تأمل و توجه به اطلاعات بعضی از افراد پریشانی خاطر است که زلفشان مدام با دست های بریده شانه می شود.  جنگل به یک مدیریت حرفه ای علمی عملی نیاز دارد. مقامات نظام اسلامی نباید به افراد غیر حرفه ای در مدیریت جنگل اجازه اظهار نظر دهند.

 من به عنوان مدیری حرفه ای برای حفاظت از منابع جنگلی گردن گرو می گذارم. از افراد غیر حرفه ای بخواهند، دستشان را در زیر گیوتین نظارتی نظام بگذارند.

جنگل به توسعه مدیریت علمی عملی موجود نیازمند است. تنفس بهره برداری برای جنگل­ های شمال سم مهلک است. توسعه مدیریت مد نظر برای جنگل مطالعه محور و برنامه گرا انجام می شود !  هرگز نسخه از پیش تعیین شده برای جنگل مناسب نبوده است ! چه تنفس بهره برداری باشد ! چه ادامه بهره برداری !

هیچ یک از ملت های جهان غمخوار مردم ما نیستند. به فکر تولید داخلی- تولید ثروت - حفظ منافع ملی باشیم و از دانش آموختگان بیکار به عنوان سرمایه های انسانی کشور، همانند منابع و اموال عمومی و ملی حفاظت کنیم.


نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 45 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم