روح انتخابات پیش روی امریکا متأثر از آرمان های انقلاب اسلامی است.

 

روح انتخابات پیش روی امریکا متأثر از آرمان های انقلاب اسلامی است.

 

روح انتخابات پیش روی امریکا متأثر از آرمان های انقلاب اسلامی است.


یاد و خاطر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی گرامی باد.


مرور تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری امریکا در اخبار متوجه یک ژست کهنه « گزینه نظامی علیه ایران روی میز است»  می شویم. سال ها با این ژست دولتمردان آمریکا عمرمان سپری شد و حالا این ژست استکباری، همانند طبل توخالی خود به سپر امنی تبدیل شده است ؛که هرگز گزینه نظامی در ایران کاربرد ندارد و چنین اتفاقی قابل امکان نیست. زیرا از قدیم گفتند پسر زننده با پدر مشورت نمی کند.

این روزها مشت­ها یکی پس از دیگری باز می شود و هر کسی که برای نگهداری خود وکرسی­های انتخابات منسوب به خود نیاز به استفاده از ظرفیت « ما ایران را پای میز مذاکره آوردیم » دارد. پتانسیل دفاعی ایران به قدری در خور توجه هست که به میز مذاکره آوردن، ظرفیت و توان محسوب شود و برای تبلیغات انتخاباتی کارایی داشته باشد.

اما ایران پیشینه تجاوز به هیچ کشور ثالثی نداشته و ایرانی در میادین شهری خود، گرد تمثال مشاهیر علمی و فرهنگی تاریخ ملی خود می گردد و کشورهای مدعی جز تمثال های قصابان تاریخ خود، چه دارند.

خوب است کمی تفکر ملل آسیای شرقی راچاشنی غرور ملی خود کنیم و زانوی همت بگیریم و بار دیگر به تأسی از بنیانگذار انقلاب اسلامی بلند شویم و میراثداری کنیم.

ای وای بر ما که با روی گردانی از تاریخ و نگرفتن چراغ راه آینده، هر از گاهی هویت ملی خود را درهم می کوبیم - به منافع ملی توجه نداریم - برای تولید ثروت ملی به حمایت از تولید ملی اقدام ملی نداریم و برای رفع وابستگی آشکار، در دشمن سازی ید طولا داریم و در دشمن شناسی یک عنصر بی دست پا هستیم و میدان را به هر دشمنی وا می نهیم.

لازم نیست برای درهم کوبیدن دیگران به زحمت بیافتیم، خوبست برای اقتدار ملی خود به هرچیزی دل نبندیم و از روزه سیاسی بگیریم و رمضانی نو بپا کنیم.

هیلاری کلینتون نامزد پیشتاز حزب دموکرات در مرحله رأی گیری های درون حزبی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گوید.! گزینه نظامی علیه ایران روی میز است، در عین حال می گوید؛ ما ایران را پای میز مذاکره آوردیم.


خانم کلینکتون باید بداند، اگر چه ایرانی ها گاهی در این باور تردید دارند، اما  !!!  روح انتخابات ریاست جمهوری پیش روی آمریکا، متأثر از آرمان های انقلاب اسلامی است.