آمار بازدیدکنندگان سایت

02659946
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
63
1343
7122
23029
37151
2659946

آی‌پی شما: 3.232.96.22
امروز: ساعت

وضعيت اقتصاد ايران از آلمان بهتر است.

صداقت نقیض عدالت و اقتصاد است. کمی باید به مصلحت دروغ گفت و در خلوت آن کار دیگر کرد. حاصل

وضعيت اقتصاد ايران از آلمان بهتر است.

 

صداقت نقیض عدالت و اقتصاد است. کمی باید به مصلحت دروغ گفت و در خلوت آن کار دیگر کرد. حاصل انتخاب غلط ما مردم «رئیس جمهور» گفته اند «وضعيت اقتصاد ايران از آلمان بهتر است.» چه قیاسی دارد رئیس ما  !!! اما به زعم بنده « در خطه شمال آب داریم، ولی اما چرا مردم ما تشنه آبند ؟»

بله او راست می گوید؛ وضعيت اقتصاد ايران از آلمان بهتر است.  چون اگر مشاورانش درک درستی از معنای اقتصاد می داشتتند کار کشور را به اینجا نمی رساندند که او از آدرس های غلط پیروی کنند و قادر به فروش نفت نباشد و یا قادر به استفاده از توان و سرمایه بخش غیر دولتی نباشد و یا حتی قادر به استفاده از منابع طبیعی چون جنگل های هیرکانی نباشد که نسبت پوششی آن در ناحیه رویشی هیرکانی، بیش از دو برابر نسبت پوشش جنگلی قاره اروپا است و یا با حرف مفت طرح جایگزین، طرح های جنگلداری سابق را تعطیل و جنگل را به امان خدا رها نمی کردند !!!

و اما آب !!! از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب شبکه آب منزل مسکونی ما قطع است. فشار آب شبکه حتی در ساعات شبانه دارای آب، فشار لازم را دارا نیست و منبع ذخیره و استفاده از پمب آب یک امر عادی است. در حالیکه در همه مناطق جلگه ای شمال دسترسی به آب با حفر ۱۰ متر چاه نیز امکان پذیر است.

اکنون این پرسش مطرح است که آب شبکه آبیکه در استاندارد آب آشامیدنی نیست و در مواردی حتی بهداشتی بودنش گاه محل تردید است، این همه هزینه های ها سرمایه ای و هزینه های جاری در مدیریت آبفا با این همه گستردگی ساختاری، چه مزیتی در رفاه اجتماعی و حفظ حقوق شهروندی ما دارد !

ضرورتی ندارد مردم معیشت و امور زندگی خود را زیر ذره بین بگیرند، هیچیک از دستگاه های اجرایی قادر به تولید خدمت مناسب نیستند ! و ابهام در رضایت عمومی مستولی شده است. مرور کردن اخبار این روزهای استان مازندران که با سفر رئیس قوه مقننه در صدر خبرها قرار دارد، با خواسته های نمایندگان استان بسیار مایوس کننده می نماید.

نمی خواهند بپذیرند اقتصاد مسئله اول است، هیچیک از خواسته های نمایندگان، منطبق با چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی دیده نمی شود به معنای دیگر اهرم های حرکت برای تحرک اقتصادی مشتبه است و مشخص نیست، حول چه محوری خواسته نمایندگان مطرح شده است.

شمال کشور حیات خلوت تهرانی هاست ! وقتی تهران تعطیل می شود، بار بنه تهرانی در شمال به زمین می آید و می خورند و توهین می کنند و زباله می ریزند ! پسماندهای الوده کننده محیطی نیز در برابر چشمان نظاره گر و توانمند محیط زیست و وزارت کشور به جنگل ریخته می شود. در گذشته پیاده رو خوابی مد بود و اکنون که جنگل ها به امان خدا، جایشان باز و خلوت و...

از بیان محدودیت های توسعه کشاورزی یا صنعت در شمال کشور باید عبور کرد ! اینکه چرا در یک استان دارای بیشترین میزان نزولات آسمانی شبکه اب آشامیدانی آب ندارد اندیشه کرد.

می بینید که چرا جنگل های هیرکانی به عنوان کارخانه تولید آب به واسطه ایده تنفس جنگل و با قانون موسوم به استراحت جنگل، به حال خود رها شده اند و سد سازان در فینسیک برای انتقال آب ترک تازی می کنند تا آب را به دیگر استان ها انتقال دهند !

نمی خواهند بپذیرند تاراجگران نان مردم با تاراجگران آب مردم تفاوت چندانی با هم ندارند ! البته انتظاری نیست که نمایندگان آنقلابی که سرگرم حل مشکل مسکن و خودروی خود هستند، تاملی به نزول روزانه مردم از پله های معیشت و دود شدن امیدهای مردم و سوق یافتن به سمت فلاکت داشته باشند.

او باید به طرح های و پروژه های نیمه تمام کشور و میزان تخصیص اعتبارات عمرانی ۷ ساله گذشته بودجه سنواتی دولتش تمرکز کند و وضعیت اقتصادی ایران را با یک کشور اروپایی چون المان مقایسه کند

رئیس جمهور راست می گوید: وضعيت اقتصاد ايران از آلمان بهتر است. دروغ کوچک تر از ان قابل باور نیست ! احتمالا این آدرس را هم اشتباها به او داده اند !!!

ژوزف گوبلز، وزیر تبلیغات دولت نازی هیتلر می‌گوید: «دروغ هر قدر بزرگتر باشد، باور آن برای توده‌های مردم راحت‌تر است... دروغ را به حدی بزرگ بگویید که هیچکس جرئت و فکر تکذیب آن را نکند.» او می‌گفت:« بعضی مواقع دروغ‌هایی می‌گفتم که خودم از آنها می‌ترسیدم.»

 

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم