آمار بازدیدکنندگان سایت

02260081
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1056
1069
7953
3404
30030
2260081

آی‌پی شما: 35.175.121.230
امروز: ساعت

سایه امنیت رابرتوسعه صنعت گردشگرغنیمت بشماریم

 معاون جنگل سازمان جنگلها گفت: سنجش میزان وابستگی تولید در بخش های مختلف اقتصادی به سرمایه گذاری نشان می دهد نقشه راه بهبود کسب و کار مناطق مختلف کشور را باید در رونق بخش گردشگری ترسیم کرد.

بهزاد انگورج اظهار کرد: چرخ صنعت گردشگری برای نیل هدف بهبود کسب و کار فقط نیاز به گردگیری دارد. برای صنعت گردشگری سایه امنیت همیشه با اهمیت بود. اما اکنون شرایط متفاوت تری بر توزیع سرمایه در صنعت گردشگری جهان حاکم شده است.

وی ادامه داد: بسیاری از کشورها تحت تهدید جدی هستند و برخی کشورها در شعله های آشوب می سوزند و برخی کشورها مانند ایران در سایه امنیتی که دولت و ملت فراهم کرده اند متنعم هستند. در خنکای سایه امنیت ایجاد شده و همچنین در ایام شکستن یخ روابط بین المللی با دولت و ملت ایران به خود آییم.

انگورج اذعان داشت: برای بهبود فضای کسب و کار، فقط به زدودن برخی زنگارها و صیقل دادن برخی ابزارهای حرفه ای این بخش از فعالیت اقتصادی نیاز داریم. به سهم خود از تجارت جهانی بیاندیشیم !

وی گفت: بر حسب ارزیابی سازمان های جهانی رتبه 15 دنیا را از لحاظ جاذبه های گردشگری دارا هستیم .کشوری که به لحاظ قدمت 11 هزار ساله خود جاذبه های تاریخی، فرهنگی بی بدیل دارد.باید به تناسب سهم 1.250 میلیارد نفری و 1.500 میلیارد دلاری درآمد حاصل از این تجارت استفاده کند.

معاون جنگل سازمان جنگلها بیان داشت : باید زمینه های سهم خواهی خود را فراهم کنیم. منابع و جاذبه های مختلف طبیعی در 5 ناحيه رويشی کشور داریم. که با گونه های گياهی و جانوري و موجودات آبزي و پرندگان، تنوع زیستی منحصر به فرد محسوب می شوند.

وی در پایان تاکید کرد:برای گردشگران حریم بصری را نظافت و آب و جارو کرده و جاذبه های گردشگری کشور را با شرایط جدید به بازدیدکنندگان ارائه کنیم. ناهنجاری های مرتبط با این صنعت را با تدبیر به هنجارهای مقبول و متعارف تبدیل کنیم و امنیت را قدر بدانیم.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم