آمار بازدیدکنندگان سایت

01950468
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
306
958
2434
28904
33888
1950468

آی‌پی شما: 34.204.36.101
امروز: ساعت

یقینا آب سربالا می رود، مازندران را به سمنان ملحق کنید !

حال که مردم مازندران اختیاری در استفاده از منابع جنگلی خود ندارند و جنگل ها هیچ نقشی در اقتصاد استان ندارد

 

 

یقینا آب سربالا می رود، مازندران را به سمنان ملحق کنید !

حال که مردم مازندران اختیاری در استفاده از منابع جنگلی خود ندارند و جنگل ها هیچ نقشی در اقتصاد استان ندارد و ریاست محترم جمهور نیز هیچ ریالی برای احیا و توسعه جنگل اختصاص نمی دهد و در نتیجه تصمیم خود در ایده تنفس، تنها بستر توسعه قاچاق و بهره برداری غیر مجاز را فراهم کرده است و آن استان با دو رییس جمهور قبل و حالِ خود از آرادان و سرخه، این توانایی را نشان داد که با تکلم «زن و نون»، به زبان دیگری با ملت سخن بگوید و آب چشمه ها و دریای هیرکانی را به کویر سمنان انتقال دهد، تردید نکنیم ! یقینا با این وصف آب سر بالا می رود. بنابراین بهتر است استان مازندران را به سمنان ملحق کنند، تا اختلاف نظرها مرتبط با انتقال آب حوزه به حوزه بر طرف شود !

نقش تقسیمات کشوری در جنگل خواری و ابر و آب خواری بسیار جدی است. آنگاه که مدیریت بخشی از جنگل های هیرکانی را از مدیریت شمال منتزع و به سمنان داده اند، باید با جنگل بانان مخالف با این انتزاع هم صدا می شدند تا در این مقطع از زمان به ابر و آب خواری سیری ناپذیر مدیران حریص کویر نشین از طریق انتقال آب چشمه ها و اکنون انتقال اب خزر مواجه نباشیم.

بخوانید و از خواندن گریزان نباشید ! همه چیز از گور نخواندن و نشیدن در آمده است ! نخواندن سبب عدم آگاهی مناسب از یک وضعیت نامناسب خواهد شد و همچنین سبب می شود تا انسان به دلیل عدم آگاهی از ابزار اعتماد استفاده کند.

اعتماد - تقییه - مصلحت در این کشور بسیار مشتبه شد و توان تنقیح از دست رفته است. وضعیتی که اکنون میراث خواران انقلاب برای این ملت شایسته تکریم ایجاد کرده اند، ناشی از اعتماد بی حد و حصر و مدرک گرایی در این کشور کهن است، که منافع ملی را به مخاطره انداخته است.

تقسیمات کشوری بی مورد و غالبا هزینه زا در ایجاد چارت اداری و ساختمان و مبلمان اداری و خالی از سرمایه انسانی و سرمایه مالی اعتباری برای تولید خدمت چه معنایی دارد ؟

ساختار سازی تشکیلات اداری به دانش و تجربه اجرایی نیاز دارد. کسب دانش دانشگاهی که با اما اگرهای مختلف مواجه است و همه می دانند وقتی میانگین مطالعه کتاب ۱۲،۵ دقیقه است، یعنی حتی هیات های علمی هم به کارهای دیگری به جز پژوهش سرگرم می شوند و هیچ کاری نمی کنند، چه باید گفت !.

اگر معنا و مفهوم سیاست، مشی دستیابی به اهداف راهبردی است ! فساد گسترده در کشور را نیز باید مرتبط با مشتبه شدن برنامه - راهبرد - سیاست و اسناد دانست که با سیاسی بازی و مدرک گرایی اوج می گیرد و سلیقه را جایگزین برنامه می کند.

شاید همه چیز از گور نمره درسی در آمده یا در می آید که استاد دانشگاه مجاب به دادن نمره می شود و بستر تهیه روزمه شکیل برای یک فرد فراهم می شود که بگوید فرزند فلانی است و فلان جور امتیاز از فلان سطح مدرک تحصیلی از فلان دانشگاه و مقالات منتشره در ژورنال های ملی و فراملی دارد و ادعای دانایی را چنان برای لابی قدرت حامی خود آسان نماید که بتوانند دولت و دستگاه های نظارتی را مجاب کنند که فلانی یا فرماندار یا استاندار یا نماینده یا مشاور عالی وزیری که در نوع تفکرِ تعامل در نگهداری پست وزارت خود صغیر و حقیر است.

مدیریت منابع طبیعی و محیط زیست و پایه و خطوط تغذیه شبکه های ملی جاده – برق – آب - گاز نمی تواند تابع تقسیمات کشوری شود. مدیریت منابع تابعی از شرایط محیطی و ترجیحا حوزه آبخیر و ملاحظات اجتماعی اقتصادی مبتنی بر عرف است.

از جنگل خواری آب و ابر خواری و زمین خواری فقط صورت تغییر کاربری را می بینید و اما من از جنگل خواری و زمین خواری، استنباطی مشابه پولشویی دارم ! که در این روزها در فرایند تصویب لایحه FATFجنجالی ظرافت سخن ظریفی از سیاست روز کشور را به چالش کشید که نباید می گفت «عده ای هم ممکن است تحت تآثیر باشند» البته آن استیضاح نیز از ...

آن روزها که مدیریت جنگل های ابر به سمنان سپرده شد، کلنگ انتقال آب از چشمه ها و دریای جنگل هیرکانی را به زمین زده بودند و با دو رئیس جمهور برخواسته از آن استان، که خزانه را به مانند کویر کرده اند، خطه خزر را نیز به کویر تبدیل و با سخت کوشی و دارای پیشینه خود در مدیریت مناطق کویر، مازندران سر سبز را به سمنان ملحق کنند.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم