آمار بازدیدکنندگان سایت

01980677
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
986
923
2711
24384
34729
1980677

آی‌پی شما: 54.172.234.236
امروز: ساعت

لشکر فقرا چیزی برای شکست ندارد !

وقصد فی مشیتکدر این کشور مشتبه شده است ! اختلاس و فساد مالی اختلاف طبقاتی و مرفهین بی درد به ملت تحمیل کرده است. 

 

 

لشکر فقرا چیزی برای شکست ندارد !

 

وقصد فی مشیتک در این کشور مشتبه شده است ! اختلاس و فساد مالی اختلاف طبقاتی و مرفهین بی درد به ملت تحمیل کرده است. سیاست باید تابع اقتصاد باشد ! اقتصاد باید مقاوم سازی شود ! ماهیت یک اقتصاد مقاوم را باید در درون زا بودنش جستجو کنید !

مستضعفان پیروزند این وعده خدا است ! نتیجه هر میدان مبارزه برای لشکر فقرا دستاورد است ! غفلت نکنید اقلیم ایران خشک تا نیمه خشک بود، قنات ها مصداق مقاومت در طبیعت این سرزمین به مثابه قبر کندن با ناخن است ! قبر استکبار را با مقاومت بکنید !

برنامه جامع اقدام مشترک «برجام» شرف دیپلماسی کشور و جهان است و این دیپلماسی ایران بود که به رغم عدم اعتماد به استکبار جهانی نشان داد، ایرانیان انسان های با شرفی هستند ! اما استکبار جهانی با خروج خود از برجام حتی به دوستان خود نشان داد که قابل اعتماد نیست !

از محاورات روسای کشورهای ۵+۱ «منهای یکجانبه گرایی آمریکا در خروج از توافق و نقض برجام» در ماه اخیر می توان اینگونه استباط نمود که ترامپ با خارج کردن آمریکا از توافق، میز مذاکره و توافق را به چالش کشید.

به یکجانبه گرایی آمریکا نباید صرفاً از جنبه تلاش برای منع اشاعه تولید سلاح اتمی و یا تحریم و رکود اقتصادی ظالمانه استکبار جهانی و یا جنگل تجاری بین قدرت های اقتصادی توجه نمود، بلکه باید به این بخش با اهمیت توجه کرد که برجام اگر حفظ نشود، تلاش ۱۲ ساله دیپلماسی نابود می شود و دیپلماسی خواستگاه خود را در جهان از دست می دهد !

این وضعیت واضحی است که با از دست رفتن شرف دیپلماسی، جهانیان با رفتار آنارشیستی مواجه خواهند شد و هرگز در جهان بستر هیچ مذاکره ای برای توافق فراهم نمی شود !

جنگ اقتصادی که تا گذشته های دور اقدامی مزورانه و پنهانی بود، اینک با ابزار تحریم آشکارا و عریان است ! شرمنده باشند کسانیکه پیام وقصد فی مشیتک را نگرفتند و با فرار رو به جلو، به بخشی از بنیان های اقتصادی کشور یورش بردند و فعالیت های مرتبط با آن را از دانشگاه تا تحقیقات و از تحقیقات تا اجرا مختل نموده و با عبارت توقف بهره برداری به تعطیلی کشاندند و یاس و نومیدی را به بدنه فعال منابع طبیعی کشور تحمیل نموده اند !

کسانیکه هرگز بنا نداشتند بپذیرند که سیاست جنگل باید تابع محض سیاست های برنامه توسعه پنجساله شود و هرگز نباید مستقل باشد، باید بپذیرند که در این مقطع زمانی نباید چنین تصمیم سازی کاملا اشتباه را که افراد سطحی نگر و نا آشنا و بی تجربه تا کم تجربه می پذیرفتند و باید به سرعت در پی اصلاح و جبران مافات و احیای این رسته کار و فعالیت دانش بنیان دارای چارچوب اقتصادی و مخصوصاً مصداق وقصد فی مشیتک باشند.

کسانیکه ضرورت دوره انتقال جنگلداری را برای اصلاحات ضروری درک نکردند و این دوره را به دوره اختلال در روند اجرای طرح منتهی کردند، وقت است که برگردند !

دولت مکلف به اتخاذ تدبیر و ایجاد امید در جامعه است از این رو انتظار می رود دولت ترمیم تیم اقتصادی را با ترمیم تفکر اقتصادی از طریق احیای فعالیت های اقتصادی درونزا و دانش بنیان شروع کند و جامعه در حال رکود را به سمت تکاپوی هدفمند سوق دهد !

انتظار رفع مشکل معیشتی کف انتظارات مردم منسجم و مقاوم بود و هیچگاه این مردم به اقتصاد آزاد توجه نداشتند و خود کفایی همیشه در صدر توجهات مردم بوده و خصیصه رفتاری این ملت سربلند همیشه مقاومت در برابر ظلم بوده است.

استکبار جهانی بداند لشکر فقرا چیزی برای شکسته شدن ندارد، اگر چه فرصت طلبی و یا ساده لوحی و یا گمراهی تعدادی در این کشور، همیشه سبب ایجاد شرایط فرار به جلو و افتادن در دام اهریمنی گردید، اما نصرت و پیروزی وعده الهی است و استکبار جهانی نیز مکرر مزه نصرت و پیروزی مستضعفان را چشیده است و این بار نیز در این مصاف بسیار زود خواهد چشید !

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 23 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم