آمار بازدیدکنندگان سایت

01350031
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1193
3355
12315
60078
106919
1350031

آی‌پی شما: 54.80.115.140
امروز: ساعت

فرصت دولت !


روز افشای حقوق بشر امریکایی و یاد و خاطر شهدای حمله ددمنشانه به هواپیمای مسافربری گرامی باد.

 

فرصت دولت !

روز افشای حقوق بشر امریکایی و یاد و خاطر شهدای حمله ددمنشانه به هواپیمای مسافربری گرامی باد.

دولت یعنی مکنت - مال – ظفر و منظور همان أموال منقول است که بتواند دست به دست شود و از باب غیاث نیز به مال و منالی که حامل توان دادرسی باشد، دولت می گویند.

طرح سئوال ۱۳۰ نماینده مجلس از رئیس جمهوری، نیاز به زمان و فضای آرام تدبیر برای حفظ امید آحاد جامعه در  کشتی طوفانی زده در دریای متلاطم دارد !‌ چقدر اسف بار است آنهایی که باید بدانند که نباید هر کاری را ولو در حیطه اختیار خود انجام دهند !!!

بسا اهل دولت به بازی نشست  ❊❊❊ که دولت ببازی برفتش ز دست - رودکی

آیا ابزار رفع رکود اقتصادی به نحوی در کشور مهیاست که دولت به مانند خم رنگرزی عمل کند ؟ این روزها مال باختگان مؤسسه مالی اعتباری کاسپین را می توان نمونه یک وضعیت به ارث رسیده ناشی از رکود اقتصادی در بازار سرمایه یافت که ناشی از عدم تدبیر دولت وقت به این روز نشستند و برای دولت کنونی انتظار این است که از باب غیاث به انتظارات پاسخ دهد.

یک روی سکه مال باختگی است. اما آنچه که باید به آن بیشتر توجه شود، روی دیگر این سکه است که آثار رکود اقتصادی را نمایان کرده و بیرون داده است.

آیا در ماه و روزهای پایانی کشتی یازدهم می تواند در دریای متلاطم رکود اقتصادی به سلامت به لنگرگاه حماسه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برسد و کشتی دوازدهم را برای کاهش نرخ بیکاری افزایش بهبود تولید داخلی در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی به حرکت درآورد.

بعید است در راستای ارتقاء منافع ملی بعضی ها از باج خواهی ها دست بردارند و به رای مردمی حماسه ساز اعتنا کنند، هیچ نشانی از ملایم کردن بستر متلاطم این کشتی نیست !!!

همه باید به این درک برسند، دیگران در بیرون از مرزهای این کشور می خواهند این کشتی به گل بنشیند، یا در أمواج خروشان ضد حقوق بشری آنها غرق شود، آنهایی که توانستند با حمله ددمنشانه هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی را هدف قرار دهند و حقوق بشر امریکایی را افشا کنند. آنهایی که هر کاری توانستند بر علیه این ملت انجام داده ند و اگر بتوانند در انجام آن درنگ نمی کنند !!!

علی القاعده نمایندگان سؤال کننده باید به احترام ملت اجازه دهند، فرصت دولت یعنی همان باب غیاث و دادرسی از مردم دریغ نشود و میدان عمل مخدوش نگردد و دولت ظفر و امانتدار سکان خدمت بتواند به مردم خدمات متداول را ارائه کند و گرفتار حاشیه های متعدد نباشد.

سؤال مردم از نمایندگان سؤال کننده از رئیس جمهور می تواند این باشد ؟ 

دشمن این ملت حماسه ساز ۲۹ اردیبهشت را شاد نکنند !!!

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم