آمار بازدیدکنندگان سایت

01408696
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1181
2469
17713
45807
72936
1408696

آی‌پی شما: 54.196.86.89
امروز: ساعت

چرا نمی فهمند ! ما تشنه جنگ نیستیم ؟

آقای رئیس جمهور، صد البته صبر برای صلح دشوارتر از جنگیدن است ! اما باید کاری کنید که بفهمند ما تشنه جنگ نیستیم !

 

چرا نمی فهمند ! ما تشنه جنگ نیستیم ؟

آقای رئیس جمهور، صد البته صبر برای صلح دشوارتر از جنگیدن است ! اما باید کاری کنید که بفهمند ما تشنه جنگ نیستیم ! آنها حتی در ابراز همدردی خود نیز از طعنه و سرزنش دست بر نمی دارند.

جنگ رفتار مذموم دوران جاهلیت و تصمیمی از روی جهل است و دفاع و مقابله با متجاوز و ظالم، در همه ادیان الهی مقدس بوده است !

پیامد جنگ فقط تخریب گسترده و نابودی منابع طبیعی و محیط زیست انسانی است !

ایران اسلامی هرگز در پی کشور گشایی نبوده است و اگر عقلای جهان ایران هراسی را خوی استکباری می دانند، باید از رفتار تحریک کننده و جنگ طلبانه فاصله بگیرند.

میادین شهرهای ایران با ِالِمان هایی از چهره های فرهنگی، این پیام را به جهانیان ساطع می کند که عقل مردم این دیار بر جهل آنها غلبه دارد و راه و رسم زندگی و استمرار حیات پیوسته با همین ِالِمان ها قوام یافته است.

آنگاه که در هشت سال دفاع مقدس مردم این دیار در ۵ استان با همه نوع ایثار و خود گذشتگی دشمنی خودکامه و از بن دندان مسلح را در جای خود نشاندند. جهان فهمیده است که فهمیده ها از آهن پاره ها نمی هراسند و با ایثار جانشان زمین گیرشان می کنند.

آنگاه که مردم این کشور در عین استقلال از دیدگاه کشتار جمعی از سلاح هسته ای به تبعیت فقهی و دینی فاصله می گیرند، سلحشوری در دفاع را از سفاکی در تهاجم متمایز نمود و یک مرز بندی را به جهانیان اعلام کرد، که شمارش ناوها و هواپیماهای مخوف و تانک ها، برای این ملت خوفی نمی آورد. آنها قدرت دفاعی ریشه داری در این مرز و بوم دارند و پای مهاجمان بی ریشه را قطع می کنند.

ما تشنه مذاکره و گفتگو هستیم و دانشمندان ما در قرون مختلف سفیران گفتگو در تمدن ها بودند. سخنوری و فلسفه و منطق در این کشور ریشه دارد. چرا نمی فهمید که باید به جای منتسب کردن واقعه تلخ ترور کور عوامل داعشی به مذاکره و برجام باید به نتیجه اتحاد و انسجام مردم و چگونگی همکاری با دستگاه های امنیتی انتظامی بپردازید.

وقایع ترور حداقل ۱۰ سال قبل از برنامه جامعه اقدام مشترک « برجام » ۸ مورد و پس از آن ۲ مورد است و با این اتفاقات تروریستی که اکنون اکثر کشورها با آن درگیر هستند، تضعیف بخش های امنیتی و انتظامی و استفاده از توان ارتش ۱۱ میلیونی بسیج به صلاح نیست و بر ماست و باید در عین هوشیاری جهت حفظ امنیت کشور به مردان پا در رکاب امنیت کشور کمک کنیم !

جنگ در خود و پس از خود سلب امنیت دارد و قرار گرفتن در وضعیت جنگلی و تهاجم جاهلانه است.

خوشحالی از این واقعه به اندازه داعش تأسف آور است و کسانیکه با این رفتار وقیحانه موجب رنجش مردم یا تشجیع آنها برای جنگ و تحقیر آنها ناشی از رجز خوانی می شوند، طبعاً رجل سیاسی و عاقل نیستند و حرفشان بر مبنای جهل و نانشان را در ویرانه های حین و پس از جنگ جستجو می کنند و نمی توانند با آداب و اخلاق اسلامی حسن سلوک استمرار حیات داشته باشند.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 47 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم