آمار بازدیدکنندگان سایت

01408716
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1201
2469
17733
45827
72936
1408716

آی‌پی شما: 54.196.86.89
امروز: ساعت

در همراهی ترزامی با کمپین «نه به نام من»

با آرزوی غفران الهی و علو درجات برای شهدای ترور کور ۱۷ خرداد و آرزوی شفای عاجل مجروحان این حادثه !

 

در همراهی ترزامی با کمپین « not in  my name »

با آرزوی غفران الهی و علو درجات برای شهدای ترور کور ۱۷ خرداد و آرزوی شفای عاجل مجروحان این حادثه !

همزمان با مراسم وداع شهدای اقدام تروریستی کور، به لحاظ اهمیت کمپین ' نه به نام من '' که توسط مسلمانان انگلیسی ایجاد شد، خوب است متن سخنرانی ترزامی نخست وزیر انگلیس را که در نوع استدلال و بیان واقعیت های جامعه شنیدنی است و به آیات قرآن استناد شده بخوانید.

'' می خواهم در مورد خطر کشنده تروریست که با آن مواجه ایم با شما صحبت کنم. دیوید هینز یک فعال خستگی ناپذیر حقوق بشر بود که به مسلمانان نه تنها در سوریه، بلکه در بوسنی جنوب سودان و لیبی کمک کرد. دو هفته پیش او توسط تروریست ها به قتل رسید، تنها به این دلیل که انگلیسی بود. قتل او به دنبال قتل وحشیانه جیمز فولیی و استیون ساتلاف خبرنگاران آمریکایی که رنج و گرفتاری مردم سوریه را برای دنیا گزارش می کردند، اتفاق افتاد.

تروریست هاییکه دیوید هینز را کشته اند، دوست دارند که خود را حکومت اسلامی بنامند. اما من به شما حقیقت را می گویم. آنها اسلامی نیستند و آنها حکومت هم نیستند. حرکت آنها قطعاً هیچ پایه ای بر آنچه که در قرآن نوشته شده، ندارد. آنچه که آنها به آن اعتقاد دارند هیچ شباهتی به عقاید بیش از یک میلیارد مسلمان در سراسر دنیا ندارد و مانند سایر سازمان های تروریستی اسلامی، آنها موجب مرگ هزارها نفر از شهروندان مسلمان شده اند. انها بخش عظیمی از سوریه و عراق را اشغال کرده اند. این ایدئولوژی نفرت انگیز، هیچ ربطی به اسلام  واقعی ندارد و توسط اکثریت پر قدرت مسلمانان در انگلستان و سراسر دنیا رد شده است.

قرآن می گوید: ای مردم، ما شما را از یک جفت مرد و زن آفریدیم و شما را در ملت ها و قبیله هایی قرار دادیم تا یکدیگر را باز شناسید. قرآن می گوید، ''هیچ اجباری در دین نیست ''

پس اجازه بدید که از این سالن این پیام را منتشر کنیم که تندروها هیچگاه موفق به ایجاد تفرقه بین ما نخواهند شد. اجازه بدید این پیام خارج شود که ما می دانیم که اسلام دین صلح است و هیچ ارتباطی با ایدئولوژی دشمنان ما ندارد و اجازه بدید شانه به شانه مسلمانان انگلیسی بایستیم،کسانی که جمع شده اند و می گویند  '' نه به نام من '' 

ما باید هر چه می توانیم انجام دهیم تا این ایدئولوژی را شکست دهیم و از تند رو شدن مسلمانان جوان انگلیسی جلوگیری کنیم. ''

این نوع برداشت ها و رفتار سیاسی مسلمانان که در قالب یک کمپین شکل گرفته است، می تواند مصداق صدور انقلاب اسلامی باشد، نه بالا رفتن از دیوارهای سفارت که خود سری و بر هم زننده استت و از سیاستی پیروی نمی کند !

آیا مبارزه با داعش به اراده جهانی تبدیل می شود ؟

آیا حکومت ها به درک مغایرت این ایدئولوژی با مبانی اسلام ناب محمدی رسیده اند. ؟

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 49 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم