آمار بازدیدکنندگان سایت

01408719
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1204
2469
17736
45830
72936
1408719

آی‌پی شما: 54.196.86.89
امروز: ساعت

تکلیف دولت دوازدهم در رابطه با مهجوریت جنگلداری - ۴

آقای رئیس جمهور ولی الله رستم نژاد راه یافته به شورای شهر خرم آباد نیز در زمره ۴ درصدی های جامعه نیست

 

تکلیف دولت دوازدهم در رابطه با مهجوریت جنگلداری - ۴

آقای رئیس جمهور ولی الله رستم نژاد راه یافته به شورای شهر خرم آباد نیز در زمره ۴ درصدی های جامعه نیست، او هم به جهت متأثر بودن از رفتار پوپو لیستی محرومیت هایی را تحمل می کرد و هم از جهت اینکه با مدرک لیسانس و مسلط به زبان انگلیسی، از طریق دست فروشی گذران معیشت می کرد، تبلوری از حماسه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ محسوب می شود.

آقای رئیس جمهور برای خروج از رکود اقتصادی الزاما باید بر روی ظرفیت های درونی تمرکز داشته باشید، نمی توانید بگویید جنگل ها فاقد ظرفیت لازم برای مقاوم سازی اقتصاد ملی هستند ! باید بر حسب سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به درون زایی اقتصاد توجه داشته باشید، بخش مهمی از تکلیف رئیس جمهور باید با تمرکز به توسعه و احیای منابع طبیعی انجام شود، همانطوریکه دولت دوازدهم قادر به افزایش یارانه نیست، قادر به تأمین اعتبار مورد نیاز برای احیا و توسعه منابع طبیعی نیست. دولت دوازدهم باید برای هر هکتار حدود سه میلیون تومان هزینه کند، اکنون که سهم سرانه جنگل کمتر از ۲۰۰۰ متر مربع است و مقرر شده است سالانه ۶۰۰،۰۰۰ هکتار در کشور جنگلکاری شود، دولت دوازدهم باید سالانه ۱۸۰۰ میلیارد تومان بابت احیا و توسعه جنگل  پرداخت کند. شما می دانید چنین ایده ای نیز پوپولیستی است و می دانید که امکان پذیر نیست و باید از توان و سرمایه بخش غیر دولتی استفاده نمود، چرا این کار را به اهلش نمی سپارید و با اجرای ایده تنفس جنگل، توان و سرمایه بخش غیر دولتی را کنار می گذارید و برای اهمیتی قائل نیستید. ؟

آقای رئیس جمهور ولی الله رستم نژاد راه یافته به شورای شهر خرم آباد در نتیجه رفتار پوپولیستی سال ها محروم بود ولی تسلیم نشد او حتی با دست فروشی استمرار معیشت کرد، اگر وعده های شما از روی تدبیر بود که بود باید عملیاتی شود و اگر عملیاتی نشود و مردم کماکان مانند نتیجه برجام به اهمیت توافق و اجرای برجام بنگرند، نسل آگاه جامعه در افق ۱۴۰۰ برای انتخاب بعدی و حضور سیاسی اجتماعی سرافکنده خواهد شد ؟

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 51 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم