آمار بازدیدکنندگان سایت

01408697
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1182
2469
17714
45808
72936
1408697

آی‌پی شما: 54.196.86.89
امروز: ساعت

تکلیف دولت دوازدهم در رابطه با مهجوریت جنگلداری - ۳

آقای رئیس جمهور محمد حسین علیپور پارکبان راه یافته به شورای شهر رشت در زمره ۴ درصدی های جامعه نیست، او نیز به نوبه خود نوع دیگری از تبلور حماسه ۲۹ اردیبهشت ۹۶  بود.

 

 

تکلیف دولت دوازدهم در رابطه با مهجوریت جنگلداری - ۳

آقای رئیس جمهور محمد حسین علیپور پارکبان راه یافته به شورای شهر رشت در زمره ۴ درصدی های جامعه نیست، او نیز به نوبه خود نوع دیگری از تبلور حماسه ۲۹ اردیبهشت ۹۶  بود.

آقای رئیس جمهور تعیین آستانه تحمل طبیعت یک کار علمی عملی است و جنگلبانان آستانه تحمل طبیعت را تعریف کرده اند، توان تشخیص آستانه تحمل طبیعت در چارچوب ارزیابی توان اکولوژیکی انجام می شود. بسیار عوام فریبانه است که دولت شما بدون ملاحظه نتایج انجام ارزیابی توان اکولوژیکی جنگل محدوده طرح، اثر اجرای طرح جنگلداری را مخرب معرفی کند و اجرای طرح های جنگلداری را متوقف نماید ! 

آقای رئیس جمهور بستر حیات با افزایش تراکم جمعیت انسانی در واحد سطح و با افزایش میزان اتکا و وابستگی معیشتی آسیب دیده است، اما مدیریت علمی عملی می تواند استمرار تولید جنگل را به مخاطره نیافکند و با بهره برداری مستمری که در قالب برنامه اصلاح جنگل به اجرا گذاشته می شود، در حد توان اکولوژیک بهره برداری کند و مانع بد رفتاری با جنگل گردد.

آقای رئیس جمهور تلاش انسان در بستر حیات زمانی عبث و بیهوده می نماید که انسان در پی تسخیر بنیان های حیات باشد و در عین عدم شناخت و عدم آشنایی به روابط بین عوامل حیات در بین خود و با دیگر موجودات و در مجموع با محیطی که در آن زیست می کنند، در بر هم زدن آن روابط و تنوع زیستی قدم بر دارد.

آقای رئیس جمهور آیا جنابعالی در دولت خود بین خواستگاه سازمان های مردم نهاد عصر حاضر که برای نگهداری جنگل جز ابراز علاقه و احساس، قادر به معرفی ابزار و ارائه برنامه عملیاتی نیستند و دیدگاه های جنگلبانان متخصص و با تجربه در نگهداری جنگل یکسان تصور و تلقی می کنید و قرار است وعده های انتخاباتی جنابعالی با همان محتوی علاقه و احساس سازمان های مردم نهاد دنبال شود و نمی خواهید در نگهداری جنگل به جنگلبانان اعتماد نمی کنید و نمی خواهید نگهداری جنگل، با فعالیت های دانش بنیان انجام شود و نمی خواهید بر ظرفیت های موجود در این منابع تجدیدپذیر و برخی از فرصت های شغلی آن تأمل کنید ؟

آقای رئیس جمهور اگر واقف به این نکته هستید و باوردتان می شود که محمد حسین علیپور« پارکبان» تبلور حماسه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ در استانی با بیشترین حضور، پس از سیستان و بلوچستان و کردستان و تهران با بیشترین نسبت رای به جنابعالی به شورای شهر راه یافته است و اگر وعده های از روی تدبیر شما در حفظ حقوق شهروندی و ملی، نیز عملیاتی نشود و مردم کماکان مانند نتیجه برجام به اهمیت توافق و اجرای برجام بنگرند و بگویند چه نتیجه ای داشت، نسل آگاه جامعه در افق ۱۴۰۰ برای انتخاب بعدی و حضور سیاسی اجتماعی سرافکنده خواهد شد ؟

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 47 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم