آمار بازدیدکنندگان سایت

01408728
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1213
2469
17745
45839
72936
1408728

آی‌پی شما: 54.196.86.89
امروز: ساعت

تکلیف دولت دوازدهم در رابطه با مهجوریت جنگلداری - ۲

آقای رئیس جمهور میرزا موسی قشلاق اردبیلی در لیست حامی ۴ درصدی شما نیست. او تبلوری از حماسه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ است.

 تکلیف دولت دوازدهم در رابطه با مهجوریت جنگلداری - ۲

 

آقای رئیس جمهور میرزا موسی قشلاق اردبیلی در لیست حامی ۴ درصدی شما نیست. او تبلوری از حماسه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ است.

آقای رئیس جمهور ! با مرور تاریخ مشخص است جنگلداری در کشورهای غربی و به همت نگاه جنگلبانان در قرن هیجده شکل گرفت،جنگلبانان با مالکین خصوصی جنگل که پر شتاب در پی تبدیل جنگل به مزارع بودند،نگهداری جنگل را با درآمد مستمر و اصل استمرار تولید اقتصادی توجیه کردند و موفق به ترغیب مالکین خصوصی در نگهداری جنگل شدند!

آقای رئیس جمهور در قرن هیجدهم جنگلبانان متخصص و با تجربه اراده افکار عمومی بودند و به تدبیر عمل کردند و خواستگاه افکار عمومی نگهداری جنگل بود و نتیجه به بقای جنگل منتهی شد، در ایران نیز در اواسط قرن سیزده هجری شمسی بنیانگذار جنگلبانی ایران و دوستانش تبلور اراده افکار عمومی شدند و به تدریج ساختار دایره جنگل را به سازمان جنگلبانی ارتقا داده اند!

آقای رئیس جمهور اگر واقف به این نکته هستید که میرزا موسی قشلاق اردبیلی در لیست حامی ۴ درصدی شما نیست و او تبلوری از حماسه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ است. پس لطفاً بر روی این نکته از تلاش آگاهان جامعه، که در ستادها از تفکر « با روحانی تا ۱۴۰۰ و یا به عقب بر نمی گردیم» دفاع کرده اند، توجه و تمرکز کنید که اگر وعده های از روی تدبیر شما نیز عملیاتی نشود و مردم کماکان مانند نتیجه برجام به اهمیت توافق و اجرای برجام بنگرند و بگویند چه نتیجه ای داشت، نسل آگاه جامعه در افق ۱۴۰۰ برای انتخاب بعدی و حضور سیاسی اجتماعی سرافکنده خواهد شد ؟

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم