آمار بازدیدکنندگان سایت

02340517
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
32
1046
10788
9554
34798
2340517

آی‌پی شما: 34.232.62.209
امروز: ساعت

خروج پادگان ها یکی از مصب های زمینخواری !

کافی است متن همین خبر خروج پادگان ها از تهران را بخوانید و مساحت اراضی مورد نیاز را برای جابجایی پادگان ها تخمین بزنید !

خروج پادگان ها یکی از مصب های زمینخواری !

 

کافی است متن همین خبر خروج پادگان ها از تهران را بخوانید و مساحت اراضی مورد نیاز را برای جابجایی پادگان ها تخمین بزنید !

« 70 درصد پادگان ۰۶ بین پاسداران و بزرگراه صیاد در اختیار مردم قرار می‌گیرد.» یعنی به عبارت دیگر از یک طرف 30 درصد از مساحت پادگان 06 توسط مدیریت شهری هاپولی می شود و از طرف دیگر چند برابر مساحت فعلی پادگان از اراضی ملی اعم از جنگل یا مرتع به عنوان پادگان 06 در اختیار ارتش قرار می گیرد.

سوال برخی احتمالا این است، آیا اراضی ملی مال پدر ما است ! که با واگذاری آن برای پادگان مخالفت کنیم ؟

یا برخی دیگر ممکن است بگویند: گور پدر 30 درصد مساحت اراضی که به طرق مختلف و به ثمن بخس به مقامات فروخته می شود !

در هر حال این نکته با اهمیت است که شعار مقابله با زمینخواری در ارکان نظام، مانند مجلس - دولت - قوه قضاییه یکی از ماموریت های اساسی نظام است و چند گزارشگر تلوزیونی البته به مانند قابله، تلاش می کنند تا از چند ساختمان چند میلیاردی از لواسان تا کلاردشت فیلم تهیه کنند تا فضای اجتماعی، مقابله با زمینخواری را به راحتی زایمان کند و بینندگان بیچاره باید با دیدن این فیلم ها، اف اف کنند و حسرت بخورند که چرا دلالی نکردند ؟ یا چرا مشتری زمینشان را پس زدند و این ساختمان ها در زمین آنها احداث نشد، تا کاری از سر بیکاری کرده باشند ! یا برخی مقامات وزارت کشوری و شهرداری در فاجعه باستی هیلز طفره بروند که هیچ دخالتی در ساخت و ساز نداشتند ! یکی نیست بپرسد، آقایان اهل مقابله با زمینخواری ! عوارض ساخت و ساز در مورد احداث این ساختمان ها به چه حسابی پرداخت شد، یا اساسا عوارض ساخت و ساز را نیز هاپولی کردند رفت ؟

دنبال زمینخواری در پس کوه های قاف نگردید. شهرداری با کدام سازمان در مورد جابجایی به توافق رسید ؟

مرجع موافق چه نوع زمینی را برای جابجایی پادگان اختصاص خواهد داد ؟

آیا مرجع موافق با جابجایی پادگان ها این زمین را تولید کرده است یا محدوده و حریم شهر را توسعه داده و اراضی ملی محاط را با همکاری سازمان ثبت اسناد. علی الراس به نام زمین شهری و ... سند صادر کرده است.

آیا می دانید اسناد اراضی ملی به بهانه بانک اراضی در اختیار وزارت اقتصاد دارایی است و برای فرایند اصلاح لزومی به کسب موافقت سازمان متولی جنگل ها و مراتع نیست ؟

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم