آمار بازدیدکنندگان سایت

01979986
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
295
923
2020
23693
34729
1979986

آی‌پی شما: 54.174.43.27
امروز: ساعت

چرا عوام ها عوام فریب شدند ؟

تأیید و تکذیب ترسالی و ادامه خشکسالی نشان از این دارد که یمن توسعه اجتماعی، جایگاه محفل خانوادگی به خبرگزاری ارتقا یافت !

 

 

چرا عوام ها عوام فریب شدند ؟

تأیید و تکذیب ترسالی و ادامه خشکسالی نشان از این دارد که یمن توسعه اجتماعی، جایگاه محفل خانوادگی به خبرگزاری ارتقا یافت ! حاشیه وهم و گمان همیشه بر متن غالب گردید و تشویش آور و تهدید کننده شده سیل گلستان بلا فاصله به دوره برگشت سیصد ساله ربط داده شد !

جالب این است که این آدم های کارشناس و آگاه بعد از وقوع حادثه پیش بینی ها را اعلام می کنند و ظاهرا قبل از ریزش در حالت اغما و بعد از نزول رحمت الهی به هوش می آیند !

واقعیت این است تا کنون متوجه نشدیم ! اطلاعات آرشیوی مربوط به دوره های برگشت، به درد چه روزهای ایران می خورد و سازمان مدیریت بحران چه مواردی را مدیریت می کند، سازمان پدافند غیر عامل در مورد چه مواردی تمهیداتی پدافندی تهیه و ابلاغ می کند.

این سازمان های متشکل از ژن خوب ها چه ظرفیت و توان عملیاتی دارند ؟

به راستی چرا عوام ها عوام فریب شدند !

حضور معنوی مردم در ارکان نظام بی رنگ است، محور مردمی بودن نظام به عنوان یکی از ارکان نظام، صرفا به صورت فیزیکی و در پای صندوق ها و تظاهرات خلاصه شده است. بصیرت خلاء واقعی است که گریبان نظام را محکم گرفته است. اما گویا نمی بینند و بصیرت هم دارد به مانند واژه ولایت مشتبه می شود !

ولایی های مدعی جامعه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را به ۹ دی خلاصه نکنید ! سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در سال ۹۲ ابلاغ شد !‌ هیچ اثری از نتیجه اجرای سیاست ها اقتصاد مقاومتی در امور اجرایی دولت مشاهده نمی شود و مردم با تحمل بزرگترین آسیب ها، مقاومتشان را از دست می دهند !

مردم رکن نظام هستند و نباید در چند و چون مدیریت با شرایطی مواجه باشند که بخشی از عوام ها، عوام فریبی کنند و به جای تنبیه مقصرین و متعللین و متخلفین در سرمایه گذاری به موقع و مناسب در منشأ سیل خیزی یعنی منابع طبیعی که نعمت ریزش باران رحمت را به نقمت سیلاب خسارت بار تبدیل می کند، به عزل استاندار ژن خوب قانع باشند ؟

به برنامه صیانت از جنگل مصوب سال ۸۲ توجه کنید ! باید بصیرت داشته باشید ! دولت های وقت و دستگاه های اجرایی مرتبط، هیچگاه در هیچ یک از موارد تعهد در قبال صیانت از جنگل تکلیف قانونی خود را انجام نداده اند ! ‌تنها ثمره اجرای این برنامه اختلال در روند اجرای طرح های جنگلداری و اختصاص بخشی از جنگل های طرح ها، تحت  عنوان اختصاص ده درصد جنگل ها به مناطق چهارگانه بود !

 

نمی خواهم از انصافتان هزینه کنید ! بلکه تقاضا و التماس می کنم، بصیرت داشته باشید و برای نجات جنگل ها از بی برنامگی و جلوگیری از تبدیل نعمت باران به نقمت سیل و در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، به ادامه اجرای طرح جنگلداری مشروط به غیر تجاری بودن و عدم قطع درخت، تن دهید و به اقتصاد درون زا و مدیریت دانش بنیان بی اعتنایی نکنید !

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما بعد از تایید مدیریت در سایت منتشر خواهد شد
  • هیچ نظری یافت نشد.

كاربران آنلاين

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم